Image Alt
Nasza kadra

Przemysław Śmietana

Przemysław Śmietana

Czarny koń, Country boy, najsilniejszy z całej ekipy – Przemysław Śmietana.
Były Student AWF Katowice na kierunku Wychowanie Fizyczne, Zawodnik Crossfit, Trener Personalny i Trener Przygotowania Motorycznego w sportach indywidualnych. Od najmłodszych lat związany ze sportem. 12 lat swojego życia spedził w wodzie jako delfinista na krótkie dystanse ( 50m i 100m) z licznymi medalami. Pózniej rozpoczął swoja przygodę ze sportami siłowymi, po czasie zastepująć to treningami Crossfit.

Trener Przemysław Śmietana – posiada certyfikat Functional Movement Screen Lvl 1, trenera przygotowania motorycznego TWB (Train With Brain), Kurs Trenera Personalnego i szkolenia z zakresu Podnoszenia ciężarów, treningu Kettlebell Hardstyle i gimnastyki.
Przemek w Treningach Personalnych Bazuje na indywidualnie dobranym planie treningowym, bazującym na kompleksowo zebranym wywiadzie, ustaleniu wspólnych celów treningowych, wstępnej ocenie sylwetki oraz wykonaniu podstawowych testów diagnostycznych poprzez m.in. ocenę wzorców ruchowych. Dobrze ułożone zajęcia spełniaja funkcje prerehabilitacyjne i pomagają w prewencji urazów i kontuzji, ale także rozwiązują wiele juz istniejących problemów.
Osiągnięcia:
-Liczne starty w zawodach Crossfit w kat. Elite
-5 miejsce w Polish Weightlifting Games
-1 miejsce Mistrzostwa Śląska u23 w Podnoszeniu Ciężarów

Close

Crossbrothers to miejsce spotkań osób dążących do wyznaczonego celu. Skontaktuj się z nami, a nasza wykwalifkowana kadra trenerska odpowie na Twoje pytania.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
6:00 – 13:00
15:00 – 22:00

Sobota:
09:00 – 14:30

Niedziela:
10:00 – 13:30

Znajdź nas