Image Alt
Nasza kadra

Monika Szadyko – Pawlik

Monika Szadyko - Pawlik

Monika Szadyko przez znajomych nazywana Szejdi.
Od 7 lat związana z siłownią, CrossFit’em oraz biegami OCR, a od dziecka uzależniona od wszelkich aktywności ruchowych. Sportowiec. Wicemistrzyni Polski Hardstyle Kettlebells 2019. Wielokrotnie stawała na podium zawodów w biegach OCR na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Licencjonowany Trener CrossFit level 1. Uprawnienia trenerskie zdobyła w 2017 roku, kończąc krakowską AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji Trener Personalny. Obecnie studiuje na AWF w Katowicach na kierunku: Wychowanie Fizyczne o specjalizacji trening sportowy oraz na kierunku: Trener osobisty z dietetyką sportową o specjalizacji trener przygotowania motorycznego.

Po ukończeniu studiów magisterskich Monika planuje rozpoczęcie studiów doktoranckich w Zakładzie Treningu Sportowego na katowickiej AWF. Zdobytą wiedzę akademicką wykorzystuje w treningu funkcjonalnym, pracą z dziećmi, treningu CrossFit, Kettlebells, w przygotowaniu motorycznym, a także biegach OCR. Na pierwszym miejscu stawia na naukę poprawnej techniki ruchu, która jest fundamentem do uprawiania wieloletniej bezkontuzyjnej aktywności fizycznej.
Czas wolny chętnie przeznacza na swoje hobby, którym jest turystyka górska i wspinaczka halowa.
Jej sportowe motto brzmi: ”ruch może zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”, do którego skutecznie przekonuje swoich podopiecznych.

Close

Crossbrothers to miejsce spotkań osób dążących do wyznaczonego celu. Skontaktuj się z nami, a nasza wykwalifkowana kadra trenerska odpowie na Twoje pytania.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 22:00

Sobota:
09:00 – 14:30

Niedziela:
10:00 – 14:00

Znajdź nas