Image Alt
Nasza kadra

Marcin Kandora

Marcin Kandora

Kolejna postać to Marcin Kandora i jego metalowe kulki .
Sport towarzyszy mu od dziecka. Od 8 roku życia, przez 12 lat trenował piłkę nożną występując w kilku klubach. Następnie czas spędzał w siłowniach, jednak wyrobione wcześniej nawyki, potrzeba dynamicznego treningu i rywalizacji powodowały, że wciąż czegoś mu brakowało.
W 2014 roku trafił na salę Strefy Byków, tam zaczęła się jego przygoda z odważnikami kulowymi. Poznał system Strong First oraz metody hardstyle kettlebell. Bardzo szybko stały się one jego pasją, która każdego dnia napędza go do działań i osiągania coraz lepszych rezultatów. Po zdobyciu odpowiedniej wiedzy i doświadczeń, w 2016 roku sam zaczął szkolić adeptów tego systemu.
Zawodowo jest głównym księgowym w szpitalu w Mysłowicach oraz w spółce medycznej w Katowicach, jego pasją są podróże oraz górskie wędrówki.

Trenowanie z innymi sprawia mu ogromną radość – z przyjemnoscią dzieli się swoimi umiejętnościami, a także wciaż uczy się od innych. Na swoich zajęciach stara się przekazać uczestnikom jak najwięcej, by zarazić ich swoją pasją, dbając oczywiście przy tym o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Największą nagrodą i motywacją jest dla niego możliwość współpracy z podopiecznymi, udział w ich rozwoju fizycznym, obserwowanie jak pokonują własne słabości i dokonują postępów – daje mu to dużego powera, dlatego wspiera ich przy tym na każdym kroku i każdego dnia z jeszcze większą energią wraca na salę.

Close

Crossbrothers to miejsce spotkań osób dążących do wyznaczonego celu. Skontaktuj się z nami, a nasza wykwalifkowana kadra trenerska odpowie na Twoje pytania.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
6:00 – 13:00
15:00 – 22:00

Sobota:
09:00 – 14:30

Niedziela:
10:00 – 13:30

Znajdź nas