Image Alt
Nasz

GraFik Zajęć

GRAFIK ZAJĘĆ

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00 - 19:00
Endurance
Salka A
Endurance18:30-20:00
Endurance
Salka A
Endurance18:30-20:00
19:00 - 20:00

Wtorek

  • Endurance
    18:30 - 20:00

Czwartek

  • Endurance
    18:30 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00 - 20:00
Full Body Workout
Full Body Workout19:00-20:30
20:00 - 21:00

Poniedziałek

  • Full Body Workout
    19:00 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00 - 08:00
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness07:00-08:00
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness07:00-08:00
Functional Fitness
Functional Fitness07:00-08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness16:30-17:30
17:00 - 18:00
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness17:00-18:00
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness17:30-18:30
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness17:30-18:30
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness17:30-18:30
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness19:30-20:30
Functional Fitness
Salka A
Functional Fitness19:45-20:45
20:00 - 21:00

Poniedziałek

  • Functional Fitness
    07:00 - 08:00
  • Functional Fitness
    17:00 - 18:00
  • Functional Fitness
    19:30 - 20:30

Wtorek

  • Functional Fitness
    17:30 - 18:30

Środa

  • Functional Fitness
    07:00 - 08:00
  • Functional Fitness
    17:30 - 18:30
  • Functional Fitness
    19:45 - 20:45

Czwartek

  • Functional Fitness
    16:30 - 17:30

Piątek

  • Functional Fitness
    07:00 - 08:00
  • Functional Fitness
    17:30 - 18:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00 - 18:00
Gimnastyka
Salka A
Gimnastyka17:30-18:30
18:00 - 19:00
Gimnastyka
Salka A
Gimnastyka18:30-19:30
19:00 - 20:00

Środa

  • Gimnastyka
    18:30 - 19:30

Czwartek

  • Gimnastyka
    17:30 - 18:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00 - 10:00
Kettlebells
Salka B
Kettlebells09:00-10:30
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Kettlebells
Salka B
ADVANCED
Kettlebells18:00-19:30
Kettlebells
Salka B
Kettlebells18:00-19:30

Kettlebells
Salka B
Kettlebells19:30-21:00
Kettlebells
Salka B
Kettlebells18:00-19:15

Kettelbells Lifter
Salka B
Kettelbells Lifter19:30-21:00
Kettlebells
Salka B
Kettlebells18:00-19:30

Kettlebells
Salka B
Kettlebells19:30-21:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

Poniedziałek

  • Kettlebells
    18:00 - 19:30

Wtorek

  • Kettlebells
    18:00 - 19:30
  • Kettlebells
    19:30 - 21:00

Środa

  • Kettlebells
    18:00 - 19:15
  • Kettelbells Lifter
    19:30 - 21:00

Czwartek

  • Kettlebells
    18:00 - 19:30
  • Kettlebells
    19:30 - 21:00

Sobota

  • Kettlebells
    09:00 - 10:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00 - 17:00
Koszykarze
Salka B
Koszykarze16:00-17:00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00 - 08:00
Poranny Zajazd07:30-8:30
Poranny Zajazd07:30-08:30
08:00 - 09:00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00 - 19:00
Row Race
Salka A
Row Race18:30-19:30
19:00 - 20:00

Piątek

  • Row Race
    18:30 - 19:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00 - 10:00
GYM
GYM09:00-14:30
10:00 - 11:00
GYM
GYM10:00-14:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
GYM
GYM16:00-21:00
GYM
GYM16:00-21:00
GYM
GYM16:00-21:00
GYM
GYM16:00-21:00
GYM
GYM16:00-21:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00

Poniedziałek

  • GYM
    16:00 - 21:00

Wtorek

  • GYM
    16:00 - 21:00

Środa

  • GYM
    16:00 - 21:00

Czwartek

  • GYM
    16:00 - 21:00

Piątek

  • GYM
    16:00 - 21:00

Sobota

  • GYM
    09:00 - 14:30

Niedziela

  • GYM
    10:00 - 14:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00 - 11:00
Team Wod
Sala A
Team Wod10:00-11:00
Team Wod
Sala A
Team Wod10:00-11:30
11:00 - 12:00

Sobota

  • Team Wod
    10:00 - 11:00

Niedziela

  • Team Wod
    10:00 - 11:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00 - 18:00
Weightlifting
Salka C
Weightlifting17:30-19:00
18:00 - 19:00
Weightlifting
Salka C
Weightlifting18:30-20:00
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Weightlifting
    18:30 - 20:00

Piątek

  • Weightlifting
    17:30 - 19:00
No events available!
TIMETABLE

Nie wahaj się, skontakuj
się z nami

Nasza wykwalifikowana kadra trenerska pomoże Ci w osiągnięciu celu i rezultatu który sobie założyłeś.

CrossBrothers
ul. Składowa 2, 41-902 Bytom

zapisy@crossbrothers.pl
+48 667 282 773


    Close

    Crossbrothers to miejsce spotkań osób dążących do wyznaczonego celu. Skontaktuj się z nami, a nasza wykwalifkowana kadra trenerska odpowie na Twoje pytania.

    GODZINY OTWARCIA

    Poniedziałek – Piątek:
    07:00 – 22:00

    Sobota:
    09:00 – 14:30

    Niedziela:
    10:00 – 14:00

    Znajdź nas