Image Alt
Nasza kadra

DARIUSZ RZEPECKI

dariusz Rzepecki

Pod jego batutą będą zajęcia ENDURANCE, ZAJĘCIA BIEGOWE oraz te o których narazie jeszcze nic nie zdradzamy.

Pasjonat sportu, który spełnia swoje sportowe marzenia z dzieciństwa startując w zawodach amatorskich. Trener personalny od 2007 roku, uprawnienia zdobył w Londynie, gdzie pracował w branży fitness jako trener, masażysta i expert ds. Suplementacji.Trener Training for Warriors,kettlebell, mobility, coach.Zajęcia crossfit prowadzi 6 lat.
Wielokrotny finalista Łódź Garage Games.

Darek jest praktykiem nie teoretykiem dla tego nie zamyka się na jedna dyscyplinę. Ostatnie lata to poznawanie triathlonu. W przeciągu dwóch lat dwukrotnie ukończył Ironmana, zakwalifikował się i wystartował na Mistrzostwach Świata 70.3 Ironman. Jegp najlepszy rezultat na arenie międzynarodowej to 11 miejsce w Chinach .
Łączy doświadczenie z IronMana z Crossfit endurance tworząc swój system treningowy pomagający innym przygotować się do biegów z przeszkodami, maratonów ultra maratonów czy Triathlonu. Ten sposób trenowania umożliwia ukończenie eventow wytrzymałościowych trenując nawet do dwóch razy mniej niż w przypadku treningów specjalistycznych.

Oto najlepsze rezultaty jego podopiecznych: – 1/2 Ironman 5:49 ( debiut) – 1/8 triathlon Sosnowiec, trzecie miejsce w kategorii wiekowej – ultramaraton silesia 4:12 – maraton 3:26 – liczne biegi ultra Jego dwudziesto osobowa grupa crossfit dwukrotnie ukończyła triathlon w Sosnowcu trenując tylko crossfit. Crossbrothers chciałby zbudować grupę, która będzie startowała w licznych biegach, maratonach i triathlonach, potwierdzając definicje crossfitu „ be prepared for uknown” Wyróżnia go wiara w możliwości i potencjał klienta często większa od jego własnej.Jego misja to poszerzanie horyzontów klienta i pokonywanie z nim jego własnych barier, udowadnianie że może więcej. Swoje poczynania trenerskie i startowe pokazuję na swoim FP na FB jak i na Instagramie, gdzie motywuje innych do aktywności.
STAFF
Close

Crossbrothers to miejsce spotkań osób dążących do wyznaczonego celu. Skontaktuj się z nami, a nasza wykwalifkowana kadra trenerska odpowie na Twoje pytania.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
6:00 – 13:00
15:00 – 22:00

Sobota:
09:00 – 14:30

Niedziela:
10:00 – 13:30

Znajdź nas